navod na modni prehlidku v the sims

6. února 2011 v 18:05 |  For you
Vytvoření si vlastní modní přehlídky je vzrušující, ale je s tím taktéž velká práce! Mysleli ste si, že jen kliknete a přehlídka se spustí sama od sebe? Tak ste se pořádně zmýlili. V tomto návodě se naučíte jako si takové módní přehlídky můžete uspořádat.


Přehlídková místnost
Vyšší položené místa, kde se budou konat přehlídky si můžete vytvořit v Build Mode, kde najdete Foundations & Decks (Základy a terasa), a potom si vyberete jednu z Interior Foundation tools (Základy interiéru).fd
1
Pokračovat můžete rovněž jako například při budovaní terasy anebo výběžku. Ujistěte se, že víte,co používate předtím než začnete stavět, protože ta správna cesta k tomu, aby měl váš výsledek správnou velikost. Modelové a modelky potřebují méně prostoru, avšak skupiny či taneční parkety víc.
1
Přidejte schody,jak chcete, aby bylo pódium přístupné. Též si můžete přidat zajímavou oponu, která se nachází ve Stěnách (Zdích) v Stavěcím (Build) módě. Vymalujte si pódium tapetami a okrášlite dlaždicemi, které vytvoří vkusnou módní přehlídku. Výsledek:
joo
Používání módní přehlídky
Zapamatujte si, že toto není objekt, kterým jednoduchým kliknutím spustíte a můžete mít módní prřehlídku. Slouži jako pomoc při vytvoření "příběhu" módní přehlídky.
Vyrobit přehlídku je značně jednuché, napřed tomu, že je to manuální proces:
1. Přesuňte svého sima dozadu, do zákulisí.
2. Navigujte ho na vrch cesty.
3. Přikážte mu, aby přešel na konec cesty.
4. Odfoťte pár obrázků anebo natočte video.
5. Přikažte mu, aby se vrátil naspět na začátok a potom, aby zešel z pódia.
Vypnutím Free Will (vlastní vůle) vám může pomoct při nastavovaní modelů a hostů pro lepší fotky (budou stát jen tam, kde je vy postavíte). Ne, nenajdete tam úžasné a vkusné pózy či kroky, které by módní přehlídka měla poskytnout, ale vytvoří to aspoň prostor pro videa a screeny. Pódium můžete též využít na koncert nějaké známé simské kapely (vypadá to úžasně hlavně se světlami).
ZdRoJíQq FoR mE :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama